Yoktan var edilen bir marka Ziyade Fasıl… Bir hayalle başlayan yolculuk tam 12 yıldır, bir gün dahi kesintiye uğramadan başarıyla devam ediyor.

Minik adımlarla girilen eğlence ve lezzet kulvarında rakiplerden sıyrılmak her zaman çok zordur. Farklı düşünmek, aykırı olmak ve gelenekselden uzaklaşmadan modern olmayı başarmak gerekir. Yazıldığında kolaymış gibi görünen bu kavramların, realitede uygulanması, ancak çaba, azim ve emek varsa gerçekleşir.

İşte Ziyade Fasıl; bu çabanın, emeğin ve azmin ürünü. Yüzünü dış dünyanın modernizasyonuna dönen ama bir o kadar da geçmişten bugüne cebimizde  sakladığımız örf, adet ve geleneklerimizi devam ettiren bir markadan söz ediyoruz sizlere.

Kendini her zaman misafirlerinin yerine koyan, onları kendi evlerindeymiş gibi ağırlayan,  mekanda olduğunuz her an size iliklerinize kadar güven aşılayan yöneticileri, sizleri çok da bunaltmadan etrafınızda emrinize amade dolaşan servis personeli, çok eğlenmeniz ve bir geceliğine dahi olsa mutlu olmanız için seferber olan eğlence ve saz ekibi ile Ziyade Fasıl tam bir aile mekanı.

 

İlkemiz güven, düsturumuz hassasiyet; amacımız güvenli, huzurlu ve mutlu şekilde eğlenmeniz…

Bize kalan mı?

Mekandan ayrılırken, kendi aranızda “Ne iyi ettik de geldik” fısıldaşmasını duyduktan sonra yüzümüze yayılan sıcacık dost gülümsemesi…

Sadece eğlenceniz değil, ömrünüz ziyade olsun…